Тиждень інклюзивної освіти

2018-11-19

/Files/images/nklyuzya/20180903_105124.jpg

В період з 12 по 16 листопада було проведено тиждень інклюзивної освіти під гаслом «Людина, душа, всесвіт…»

/Files/images/nklyuzya/20181116_111416.jpg

У понеділок 12 листопада діти переглянули відеоматеріали про людей з особливими потребами та проведена інформаційна хвилинка на тему «Кожна людина - унікальна і неповторна особистість». Вчителі разом з дітьми оформили стенд та фотовиставку «Можливості обмежені, здібності безмежні».

/Files/images/nklyuzya/20181105_140414.jpg

У вівторок 13 листопада для учнів 3-4 класів було проведено заняття з елементами тренінгу «Людина – індивід, всі разом - колектив.», на яких діти дійшли висновку , що разом виконувати роботу і швидше, і легше за допомогою гри. На групі ГПД з дітьми була проведена година спілкування «Злодій і маска», де діти познайомилися з казкою та обговорили поведінку головних героїв. Учасники гуртка «Промінчик» оформили виставку малюнків «Ми разом».

У середу 14 листопада діти переглянули мультфільм «Квіточка – семицвіточка» та «Про Діму», що дали зрозуміти дітям, що інколи треба поступитися своїм бажанням заради потреб інших дітей. Школярі разом з вчителями створили чарівну квітку доброти, яка спонукатиме краще розуміти один одного, поважати думку інших, прощати, любити.

Четвер 15 листопада пройшов під девізом «Мої права, обов’язки, відповідальність», де формувалися знання про права дитини та її обов’язки. Діти вчилися вмінню захищати себе при порушенні їх прав. Класоводи формували повагу до своєї сім’ї, друзів, оточуючих, почуття дисциплінованості. Були проведені година спілкування «Вчинок – наслідки» та та інформаційна хвилинка «Дітям про булінг». У інклюзивному класі було проведено відкритий урок- казку «Казка маленька, а розуму в ній багато». Граючи ролі у виставі «Колосок» діти зрозуміли мудру вість: «Хто не робить, той не їсть».

/Files/images/nklyuzya/20181115_094631.jpg

16 листопада в День толерантності за допомогою проектних технологій був проведений урок – проект «Ігри, що сприяють гарному настрою», де розкрилася суть формування терпимості до відмінностей між людьми. Захід допоміг учням засобами гри відчути себе щасливими та отримали задоволення. У 1 класі було проведено корекційне заняття «Здоров’я – це життя», де діти усвідомили, що здоров’я – це великий дар.

/Files/images/nklyuzya/20181116_103636.jpg

На перервах лунала релаксаційна музика. Тиждень пройшов змістовно, цікаво, емоційно.

Звіт "Тиждень інклюзивного навчання"

Кiлькiсть переглядiв: 205

Коментарi