/Files/images/ntegrovaniy_urok/урок 001.jpg Фантазія важливіша ніж знання, оскільки знання обмежені. Ці слова великог генія А. Енштейна стали епіграфом дійсно фантастичного уроку, який відвідали вчителі предметники у 6 класі 07 лютого 2014 року. Це інтегрований урок з математики та української літератури з теми: "Ліна Костенко на уроці математики".

/Files/images/ntegrovaniy_urok/урок 002.jpgТворчисть та співпраця педагогів Кравець В. А.(вчитель математики) та Гузь С. І.(вчитель української мови та літератури) переросли у творчий процес для учнів. Тому що вивчення певної проблеми на перехресті двох наук - це завжди цікаво, такий вид діяльностівикликає високу мотивацію учнів до вивчення предметів.

/Files/images/ntegrovaniy_urok/урок 010.jpgУрок отримав високу методичну оцінку колег. Вдала та змістовна презентація до уроку, наочність, музикальний супровід, інтерактивні методи навчання та групова форма роботи, словникова робота та робота з текстом, завдання з логічним навантаженням, умовисновки учнів, їх мова, все разом дало змогу створити і відчути атмосферу пізнання, розвитку, творчого росту та напруженої праці. Сконструйований урок є втіленням міжпредметних зв’язків. Вчителі Гузь С. І. та Кравець В. А.зуміли поєднати науки, які на перший погляд не поєднуються. Дякуємо їм за св’ято творчості.

/Files/images/ntegrovaniy_urok/урок 005.jpg

/Files/images/ntegrovaniy_urok/урок 008.jpg

Замісник директора з НВР Гома В. В.

Кiлькiсть переглядiв: 50

Коментарi